Nestandartinė
UV spauda

Prikibs net jei medžiaga kieta, forma kreiva, o dizainas vis kitas.

Nestandartinė
UV spauda

Kibis illustration uv

Tai skaitmeninės spaudos rūšis, kurios metu dažas užpurškiamas tiesiogiai ant medžiagos paviršiaus ir UV lempų pagalba iškart išdžiovinamas. Tai aukščiausios kokybės mažatiražė gamyba be didelių pradinių investicijų. Šia technologija yra išgaunamas tikslus ir ryškus vaizdas ant kietų medžiagų, netolygių paviršių, plokščių ir tūrinių objektų. Kokybiškai spausdinamos fotografijos, tekstai, smulkūs piešiniai ar skaidrūs ornamentai.

Mūsų spauda iš kitų technologijų išsiskiria greta pagrindinių spalvų spausdinimui naudojama balta spalva ir UV laku. Turime galimybę spausdinti balta spalva ant juodų, spalvotų bei skaidrių paviršių, laku išgauti skirtingo laipsnio blizgumą, iškilios ar skaidrios spaudos efektą.

Privalumai ir galimybės

1

Technologija tinkama spaudai ant tūrinių objektų, nelygių paviršių ir kietų medžiagų. Tinkama daugumai skaidrių, matinių ir blizgių paviršių.

2

Neribotas spalvų kiekis, tiksliai perteikiami pustoniai ir spalvų perėjimai. Galimas matinis ir gliancinis lakavimas, skaidrios ir iškilios spaudos efektas.

3

Efektyvus sprendimas gaminant kintančio dizaino tiražą. Dizaino dydį galima lanksčiai pritaikyti prie objekto išmatavimų gamybos eigoje.

4

Momentinė spauda - gaminio nereikia džiovinti. Spauda ilgaamžė, pakankamai atspari vandeniui, šalčiui ir kitiems fiziniams veiksniams.

Ši spaudos technologija yra idealus sprendimas aukštos kokybės prototipų, mažo tiražo “premium” kategorijos pakuočių gamybai ar produktų ženklinimui. Spalvota, balta ir skaidria spauda kokybiškai atgaminamos visos smulkiausios dizaino detalės

Spauda ant tūrinių ir plokščių objektų, baltų, juodų, spalvotų, skaidrių, blizgių ir veidrodinių paviršių. Spauda ant skirtingų medžiagų ir nelygių paviršių: plastiko, stiklo, medienos, organinio stiklo, įvairių metalų, magnetinės plėvelės, lipduko, baldinės plokštės, faneros, akmens, keramikos ir pan.

Atspaudo dydis
(maksimalus)
610 X 420 mm

Objekto aukštis
(maksimalus)
150 mm

Objekto svoris
(maksimalus)
9 kg

Cilindro dydis
(maksimalus)
80 X 600 mm

ATSPAUDO DYDIS (MAKSIMALUS)

610 X 420 mm

OBJEKTO AUKŠTIS (MAKSIMALUS)

150 mm

OBJEKTO SVORIS (MAKSIMALUS)

9 kg

CILINDRO DYDIS (MAKSIMALUS)

80 X 600 mm

Medžiagos

Mūsų technologija leidžia spausdinti ant įvairių medžiagų ir paviršių: plastiko, stiklo, medienos, organinio stiklo, įvairių metalų, akmens, magnetinės plėvelės, keramikos ir daugelio kitų. Medžiaga gali būti skaidri, kieta ar minkšta, paviršius - matinis, blizgus ar netolygus.

Visada norime užtikrinti tik aukščiausios kokybės galutinį rezultatą. Todėl spausdinant ant nepatikrintos medžiagos ar objekto, privalomas etalono gaminimas darant prielaidą, kad spauda gali nepasiteisinti. Dėl spaudos ypatybių, yra svarbi ruošinio geometrija. Tiražas gali būti mažas, o objektas „įprastu“ - spaudos darbus tvirtiname tik gyvai pamatę ir įvertinę ruošinį.

Jei retu atveju mūsų spauda nepasiteisina - rekomenduojame alternatyvius sprendimus. Turime patirties organizuojant gamybą su patikrintais partneriais ir konsultuojame jos įgyvendinamą.

Kibis illustration materials

Eiga

Kibis graphics 6

Kiekvieną naują projektą deriname asmeniškai, atsižvelgiant į  užsakymo ypatumus, apimtį ir sudėtingumo lygį. Mūsų darbas prasideda nuo pokalbio, susipažįstant su jūsų poreikiais bei tikslais. Jeigu turite dizainą ir ruošinį, gyvai įvertinę objektą aptartiame išpildymą, rekomenduojame geriausius techninius spaudos sprendimus. Paruošę gamybos failą, naujoms medžiagoms ar neįprastiems objektams visada atliekame bandymus.

Gaminant mažatiražę ir daugiatiražę laidą, pradžioje gaminamas produkto etalonas. Jį įvertinę suteikiame konsultacijas, kaip galima patobulinti dizainą siekiant geriausio efekto. Po etalono ir gamybos sprendimų tvirtinimo, daugiatiražei laidai užsakoma jūsų objektui pritaikyta klišė gamybos ir kokybės optimizavimui. Prototipavimui mums privalu turėti bent du parengtus ruošinius.

Patvirtintus spaudos užsakymus įgyvendiname per 10 d.d. nuo etalono tvirtinimo ir ruošinių gavimo. Didesnius tiražus deriname atsižvelgdami į gamybos poreikius ir projekto specifiką. Norint detaliau susipažinti su mūsų spaudos privalumais ir specifikacijomis, kviečiame peržvelgti DUK.

Kibis graphics 6