Spauda ant tekstilės gaminių (DTG)

Džiugu dėvint, malonu liečiant, ramu skalbiant

Spauda ant tekstilės gaminių (DTG)

Kibis illustration dtg

DTG (direct-to-garment) – skaitmeninis spaudos būdas, kai vaizdas pernešamas tiesiogiai ant natūralaus pluošto audinio. Dažai įsigeria tiesiogiai į audinį išlaikant jo tekstūrą. Spauda neturi lipduko efekto, netrupa ir netrūkinėja. Šiuo būdu galima atspausti tiek mažas, tiek dideles, įvairaus sudėtingumo ir neriboto spalvingumo iliustracijas, dizainus, fotografijas ir tekstus. Šviesios spalvos nepraranda skaistumo net ant spalvotų, tamsių ar juodų audinių. Spauda yra maloni dėvėti ir, su tinkama priežiūra, ilgalaikė.

Šis spaudos būdas idealiai tinka vidutinių ir mažų tiražų atributikos gamybai: drobiniams maišeliams, marškinėliams, bliuzonams ar kitiems tekstiliniams gaminiams. Dirbame su patikimais tiekėjais ir galime pasiūlyti gaminių modelius iš jau patikrintų katalogų. Spauda atliekama tik ant 80-100% natūralaus pluošto audinių: lino, medvilnės, šilko, kanapių pluošto ar šviesios viskozės.

Spaudai naudojami sertifikuoti ekologiški vandens pagrindo dažai nekenkia gamtai, nedirgina jautrios odos bei yra saugūs mažiems vaikams. Trumpas atspaudo džiuvimo laikas leidžia greitai atlikti spaudos darbus - užsakymus įprastai įgyvendiname per 5 d.d.

Privalumai

1

Tiksliai perteikiamos spalvos, pustoniai ir spalvų perėjimai. Šviesios spalvos nepraranda skaistumo net ant spalvotų, tamsių ir juodų audinių.

2

Dažai įsigeria tiesiogiai į audinį išlaikant jo tekstūrą Spauda neturi lipduko efekto, netrupa ir netrūkinėja.

3

Tinka tiek vidutiniams, tiek vienetiniams tiražams. Piešinio dydį galima lanksčiai pritaikyti prie gaminio spaudos eigoje.

4

Ekologiški vandens pagrindo rašalai saugūs jautriai odai ir kūdikiams. Sekant priežiūros nuorodomis, spauda ilgam nepraranda ryškumo.

Spausdinama pasitelkiant skaitmenines technologijas ir nenaudojant jokių plėvelių ar transferų. Preciziškai atkuriamos smulkiausios iliustracijų ir nuotraukų detalės. Technologija netinkama sintetiniams gaminiams: audinio sudėtyje turi būti bent 80% natūralaus pluošto. Spausdinant ant mūsų nepatikrintos sudėties gaminių privalu atlikti testą darant prielaidą, kad audinys bus netinkamas gamybai. Spausdinant ant spalvotų ir juodų gaminių gali išlįsti audinio plaušeliai.

Mūsų naudojami ekologiški vandens pagrindo dažai turi OEKO-TEX® Standard 100 – Class I sertifikatą, skirtą tekstilei tinkamai net kūdikiams: minkštiems tekstilės žaislams, rūbams, patalynei.

Tekstilės priežiūra

Norime, jog galėtumėt džiaugtis mūsų spauda ne vieną sezoną. Tinkamai prižiūrint, mūsų spausdinti piešiniai ilgai išlieka ryškūs ir nepraranda kokybės.

Gaminius rekomenduojame skalbti išvertus spaudą į vidinę pusę, žemoje temperatūroje (iki 40˚ C). Galima skalbti skalbimo mašina rankiniu rėžimu, bet idealiausia - rankomis, netrinant piešinio. Galima naudoti švelnias skalbimo priemones, nenaudoti skalbinių minkštiklio ar baliklio. Po skalbimo, drėgno rūbo negręžti ir neglamžyti, leidžiant audiniui išdžiūti natūraliai. Lyginti pasirinkus žemą temperatūrą ir išvertus rūbo piešinį į vidinę pusę. Nelyginti tiesiogiai ant piešinio.

Spalvoti ir juodi marškinėliai yra gruntuojami, todėl iki pirmo skalbimo gali matytis lengvai išplaunamos grunto dėmės. Prieš pirmą dėvėjimą rūbą rekomenduojame išskalbti. Dideliems tiražams už papildomą mokestį užsakome skalbimo ir lyginimo paslaugas.

Kibis illustration product care

Eiga

Kibis graphics 6

Kiekvieną naują projektą deriname pagal poreikį. Atsižvelgiame į užsakymo ypatumus, apimtį ir sudėtingumo laipsnį. Mūsų darbas prasideda nuo pokalbio, susipažįstant su jūsų poreikiais bei tikslais. Jeigu turite galutinį dizainą, aptarę parinktume tekstilinio gaminio modelį ir patvirtinę užsakytume iš tiekėjų. Spauda atliekama tik ant 80-100% natūralaus pluošto audinių (lino, medvilnės, šilko, kanapių pluošto ar baltos viskozės).

Gaminant tiek mažatiražę, tiek ir daugiatiražę laidą, pradžioje gaminamas produkto etalonas. Jį įvertinę suteikiame konsultacijas, kaip galima patobulinti dizainą siekiant geriausio efekto. Paruošę gamybos failą, nepatikrintiems ruošiniams visada atliekame bandymus prieš tiražo tvirtinimą. Prototipavimui mums privalu turėti bent vieną parengtą ruošinį.

Trumpas atspaudo džiuvimo laikas leidžia greitai atlikti spaudos darbus - patvirtintus užsakymus įprastai įgyvendiname per 5 d.d. nuo gaminių gavimo. Dideliems tiražams už papildomą mokestį užsakome skalbimo ir lyginimo paslaugas. Norint detaliau susipažinti su mūsų spaudos privalumais ir specifikacijomis, kviečiame peržvelgti DUK.

Kibis graphics 6