Spaudos studija

Originalumas sprendimuose,
kokybė detalėse.

Spaudos namai

Atidumas

Kibis illustration details

Galutinis rezultatas mums svarbus iki smulkiausių detalių. Dalyvaudami nuo koncepto suformavimo iki galutinės gamybos, galime atsižvelgti į išskirtinius kliento ir produkto poreikius. Mes teikiame aukštos kokybės spaudos ant tekstilės ir nestandartinės spaudos paslaugas. Įgyvendiname atributikos, “premium” kategorijos mažatiražės spaudos, ženklinimo ir prototipavimo užsakymus. Mūsų naudojamos technologijos leidžia pasiekti lankstumą, reikalingą unikaliai produkcijai. Spausdiname ant natūralaus pluošto tekstilės, tūrinių objektų ir kietų medžiagų, tokių kaip mediena, metalas bei stiklas. Prioritetas - aukščiausia gamybos kokybė, kuri išlaikoma kiekviename atspaude.

Tekstilinė
atributika

DROBINIAI MAIŠELIAI

MARŠKINĖLIAI

BLIUZONAI

KEPURĖS

Mažatiražė
spauda

LENTELĖS IR ŽENKLAI

PRODUKTŲ ŽENKLINIMAS

SPAUDA ANT TŪRINIŲ OBJEKTŲ

SPAUDA ANT KIETŲ MEDŽIAGŲ

Prototipų
kuravimas

VIENETINIO OBJEKTO SPAUDA

DIZAINO KONSULTAVIMAS

NESTANDARTINĖ SPAUDA

ATRIBUTIKOS KŪRYBA

Gamybos
kuravimas

GAMYBOS KONSULTAVIMAS

PARUOŠIMAS SPAUDAI

SPAUDOS KURAVIMAS

AUTORINĖ PRIEŽIŪRA

Tekstilinė atributika

DROBINIAI MAIŠELIAI

MARŠKINĖLIAI

BLIUZONAI

KEPURĖS

Mažatiražė spauda

LENTELĖS IR ŽENKLAI

PRODUKTŲ ŽENKLINIMAS

SPAUDA ANT TŪRINIŲ OBJEKTŲ

SPAUDA ANT KIETŲ MEDŽIAGŲ

Prototipų kuravimas

VIENETINIO OBJEKTO SPAUDA

DIZAINO KONSULTAVIMAS

NESTANDARTINĖ SPAUDA

ATRIBUTIKOS KŪRYBA

Gamybos kuravimas

GAMYBOS KONSULTAVIMAS

PARUOŠIMAS SPAUDAI

SPAUDOS KURAVIMAS

AUTORINĖ PRIEŽIŪRA

Studija kuria ir kuruoja unikalių dizaino objektų įgyvendinimą. Kiekvieną projektą deriname pagal poreikį, įsigilindami į siekiamą viziją ir konsultuodami gamybos procesus. Derinant daugiatiražę gamybą, ieškome geriausių sprendimų patys testuodami ir įvertindami prototipus gyvai, nepriklausomai nuo užsakymo objekto, medžiagos ir tiražo. Mūsų spauda ilgam išlieka ryški ir patvari, o audiniams skirti dažai nekenkia gamtai ir nedirgina jautrios odos, todėl yra saugūs net ir mažiems vaikams. Siekiame kokybės, paremtos tvarumu, o įtraukdami partnerius - ir logistinio efektyvumo.

Atrinkti darbai

Kibis web mockup photo demo portfolio left
Kibis web mockup photo demo portfolio center
Kibis web mockup photo demo portfolio right
Kibis illustration uv mini

Nestandartinė
UV spauda

Tai skaitmeninės spaudos rūšis, kurios metu dažas užpurškiamas tiesiogiai ant medžiagos paviršiaus ir UV lempų pagalba iškart išdžiovinamas. Tai aukščiausios kokybės mažatiražė gamyba be didelių pradinių investicijų. Šia technologija yra išgaunamas tikslus ir ryškus vaizdas ant kietų medžiagų, netolygių paviršių, plokščių ir tūrinių objektų.

SKAITYSIU DAUGIAU
Kibis illustration dtg mini

Spauda ant
tekstilės (DTG)

Tiesioginė skaitmeninė spauda ant tekstilės (DTG – direct-to-garment) – tai vaizdo pernešimo ant audinio būdas, pritaikytas įvairaus dydžio tiražams. Šiuo būdu galima atspausti tiek mažus, tiek didelius piešinius, fotografijas ir tekstus. Ant šviesių, tamsių ir juodų audinių spausdiname įvairaus sudėtingumo, smulkumo ir neriboto spalvingumo dizainus. Technologija skirta spaudai tik ant natūralaus pluošto tekstilės.

SKAITYSIU DAUGIAU

Procesas

Kibis graphics 6

Mūsų darbas prasideda nuo pokalbio, susipažįstant su jūsų poreikiais bei tikslais. Kiekvieną projektą deriname asmeniškai, atsižvelgdami į užsakymo ypatumus, apimtį ir sudėtingumo lygį.

Dalyvaujame nuo koncepto formavimo iki galutinės gamybos. Jei esate dar tik idėjų fazėje, kartu atrastime kūrybinę kryptį bei sukursime dizainą. Jei neturite spaudos objekto, mes jį parinksime ir suderinus - užsakysime. Parengus spaudos failą, sekantys žingsniai priklauso nuo projekto, spaudos tipo bei tiražo. Nepatikrintoms medžiagoms visada atliekame bandymus. Prieš derinant daugiatiražę gamybą, ieškome geriausių sprendimų testuodami ir įvertindami prototipus gyvai.

Mūsų procesas neatsiejamas nuo patikimų gamybos partnerių, vietinių ir tarptautinių tiekėjų. Norint detaliau susipažinti su mūsų spaudos privalumais ir specifikacijomis, kviečiame peržvelgti individualius technologijų puslapius ir DUK.

Kibis graphics 6

Visada ieškome naujų
gamybos ir tiekimo partnerių
naujai ir dar neišbandytai
produkcijai įgyvendinti.

Visada ieškome naujų gamybos ir tiekimo partnerių neįprastai ir dar neišbandytai produkcijai įgyvendinti.

Pavyzdžiai

Nėra geresnio būdo pažinti galimybes ir įvertinti kokybę kaip liečiant ir matant gyvai. Siūlome sukuruotą pavyzdžių paketą, kuris geriausiai iliustruoja mūsų įgyvendintus spaudos sprendimus. Rinkinį sudaro mūsų dizaino įprasti ir nestandartiniai objektai, skirti atskleisti naudojamų technologijų galimybes.

Mes turime paruoštų pavyzdžių, bet jei jus domina specifinis pavyzdys arba abejojate kokią medžiagą rinktis - visada kviečiame susipažinti ir aptarti.

Kibis illustration examples
Kibis illustration field